| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | інтегрована |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 54.30х44.30 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | 53.2x43.2 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:чорний, білий
Комплектація:відвідна арматура InFino® з клапаном-автоматом 3 ½ " і переливом
Матеріал:Граніт
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна