| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | основна |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 16 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 60,5х50 см |
|---|
| Ширина шафи | 45 см |
|---|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна