| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | Нестандартна |
|---|
| Кількість чаш | 2 |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 175/120 мм |
|---|
| Розміри мийки (ШхД) | 105,7х57,5 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 90х90 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, перлинний, антрацит, темна скеля, алюметалік, білий, кава, сірий беж, шампань, жасмин
Комплектація:перфорований коландер з нержавіючої сталі для додаткової чаші, відвідна арматура InFino ® з клапаном-автоматом 3 ½ "для основної чаші, корзинчатий вентиль 3 ½" для додаткової чашіі
Матеріал:Граніт
Установка:Накладна
Форма:Нестандартна