| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | Інтегрована |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Додаткова інформація | Арматура з корзинчатим вентилем 3 1/2 |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 17.5 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 380 х 440 мм |
|---|
| Габарити основної чаші | 340 х 400 мм |
|---|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна