Загальні характеристики |
| Установка | інтегрована |
| Форма | прямокутна |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Крило | є, розташування на вибір |
| Комплектація | клапан-автомат |
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
| Глибина чаші | 19 см |
| Розміри мийки (ШхГ) | 106х51 см |
| Ширина шафи | 60 см |
|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна