| Колір | Хром, В комплект входять чотири кольорових знімних шланга: ківі, апельсин, лимон і лаванда |
| Висота змішувача | 335 мм |
| Тип картриджа | Керамический дисковый |
| Тип управління | Одноважільний з висувним виливом |
| Вид виливу | Поворотний |
| Висота виливу | 149 мм |
| Кут повороту | 360º |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул | 524813 |
| Модель | VIU-S |
| Виробник | Blanco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип аератора | Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту води |
Колір:хром
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні