Загальні характеристики |
| Тип | однозахватний |
| Призначення | для мийки |
| Термостат | немає |
| Покриття | нерж.сталь |
| Конструкція | поворотний вилив |
| Вбудований | немає |
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Лійка | немає |
| Вилив | довжина 242 мм, висота 272 мм |
| Розміри (ДхВ) | 319х367 мм |
| Додаткова інформація | вбудована система управління клапаном-автоматом |
Колір:нержавіюча сталь
Комплектація:
Висувний вилив:Ні
Можливість підключення очищення води:Ні