| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | під стільницю |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | SILGRANIT |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 22 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 83х46 см |
|---|
| Ширина шафи | 90 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Сілграніт
Установка:Під стільницю
Форма:Прямокутна