| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | інтегрована |
|---|
| Форма | нестандартна |
|---|
| Кількість чаш | основна + додаткова чаші |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 17.5 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 105.70х57.50 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 90 см |
|---|
Колір:нерж.сталь дзерк.полір.
Комплектація:перфорований коландер з нержавіючої сталі, відвідна арматура InFino® з клапаном-автоматом 3 ½ "для основної чаші, корзинчатий вентиль 3 ½" для додаткової чаші.
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Дві чаші