| Ширина тумби під мийкою | 60 см |
| Матеріал | Silgranit PuraDur |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Чаша | по центру |
| Категорія групи | BASIC LINE |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Ширина мийки | 530 мм |
| Отвір під змішувач | немає |
| Кутовий радіус | 10 мм |
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Граніт
Установка:Під стільницю
Форма:Прямокутна