| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | під стільницю |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 2 |
|---|
| Матеріал | SILGRANIT® |
|---|
| Крило | немає |
|---|
| Зливна арматура | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Глибина чаші | 19/13 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 55.5х46 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, чорний, антрацит, темна скеля, білий, кава, сірий беж
Комплектація:
Матеріал:Сілграніт
Установка:Під стільницю
Форма:Дві чаші