| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | інтегрована |
|---|
| Форма | кругла |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхД) | 50 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 45 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, чорний, антрацит, білий, кава, шампань, жасмин
Комплектація:відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3½".
Матеріал:Граніт
Установка:Інтегрована
Форма:Кругла