| Загальні характеристики |
|---|
| Тип | однозахватний |
|---|
| Довжина виливу | 224 мм |
|---|
| Висота виливу | 211 мм |
|---|
| Поворот виливу | 160°. |
|---|
| Картридж | Керамічний дисковий. |
|---|
| Кранбукса | - |
|---|
| Кріплення | Гнучкі шланги довжиною 450 мм з гайкою 3/8. Стабілізуюча пластина. |
|---|
| Покриття | Нержавіюча сталь |
|---|
| Вилив | Висувний вилив |
|---|
| Колір | Нержавіюча сталь |
|---|
Колір:нержавіюча сталь
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні