| Загальні характеристики |
|---|
| Тип | однозахватний |
|---|
| Призначення | для мийки |
|---|
| Запірний клапан | керамічний картридж |
|---|
| Покриття | хром |
|---|
| Форма виливу | традиційна |
|---|
| Конструкція | поворотний вилив |
|---|
| Монтаж |
|---|
| Вбудований | немає |
|---|
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
|---|
| Кількість монтажних отворів | 1 |
|---|
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
|---|
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
|---|
| Тип підводки | гнучка |
|---|
| Комплектація |
|---|
| Лійка | є |
|---|
| Донний клапан | немає |
|---|
| Аератор | є |
|---|
| Особливості |
|---|
| Вилив | довжина 215 мм, висота 135 мм |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, хром/антрацит, хром/темна скеля, хром/алюметалік, хром/сірий шовк, хром/білий, хром/кава, хром/сірий беж, хром/пісочний, хром/шампань, хром/жасмин
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні