| Загальні характеристики |
|---|
| Тип | однозахватний |
|---|
| Форма виливу | традиційна |
|---|
| Конструкція | поворотний вилив |
|---|
| Монтаж |
|---|
| Вбудований | немає |
|---|
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
|---|
| Кількість монтажних отворів | 1 |
|---|
| Система швидкого монтажу | немає |
|---|
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
|---|
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
|---|
| Тип підводки | гнучка |
|---|
| Вилив | довжина 208 мм, висота 262 мм |
|---|
| Розміри (Висота) | 296 мм |
|---|
Колір:чорний
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні