| Загальні характеристики |
|---|
| Тип | однозахватний |
|---|
| Призначення | для мийки |
|---|
| Термостат | немає |
|---|
| Запірний клапан | керамічний картридж |
|---|
| Покриття | хром |
|---|
| Форма виливу | традиційна |
|---|
| Конструкція | поворотний вилив |
|---|
| Монтаж |
|---|
| Вбудований | немає |
|---|
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
|---|
| Кількість монтажних отворів | 1 |
|---|
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
|---|
| Тип підводки | гнучка |
|---|
| Комплектація |
|---|
| Лійка | є |
|---|
| Донний клапан | немає |
|---|
| Особливості |
|---|
| Вилив | довжина 208 мм, висота 190 мм |
|---|
| Розміри (ДхВ) | 225х281 мм |
|---|
| Додаткова інформація | покриття хром/граніт |
|---|
Колір:хром
Комплектація:
Висувний вилив:Ні
Можливість підключення очищення води:Ні