Загальні характеристики |
| Тип | однозахватний |
| Призначення | для мийки |
| Запірний клапан | керамічний картридж |
| Покриття | хром |
| Форма виливу | традиційна |
| Конструкція | поворотний вилив, зворотний клапан |
| Вбудований | немає |
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Лійка | є |
| Донний клапан | немає |
| Аератор | є |
| Вилив | довжина 219 мм, висота 254 мм |
| Розміри (Висота) | 284 мм |
Колір:хром
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні