| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 2 |
|---|
| Матеріал | SILGRANIT |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 500х780 мм |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 80 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, чорний, антрацит, білий, кава, шампань, жасмин
Комплектація:відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3½".
Матеріал:Сілграніт
Установка:Накладна
Форма:Дві чаші