| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | під стільницю |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Додаткова інформація | Арматура з корзинчатим вентилем 3 1/2 |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 17.5 см |
|---|
| Розміри мийки | 54x44 см |
|---|
| Габарити основної чаші | 50x40 см |
|---|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Під стільницю
Форма:Прямокутна