| Колір | Нержавіюча сталь |
| Висота змішувача | 306 мм |
| Тип картриджа | Керамічний дисковий |
| Тип управління | Двоважільний (з важелем холодної і гарячої води праворуч, і важелем для фільтрованої води ліворуч), з висувним виливом |
| Вид виливу | Висувний |
| Висота виливу | 272 мм |
| Кут повороту | 180º |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу і фільтру |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул | 525199 |
| Модель | FONTAS-S II |
| Виробник | Blanco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип аератора | Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води |
| Можливість підключення очищення води | Так |
Колір:нержавіюча сталь
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Так