| Колір | Нержавіюча сталь, матова |
| Висота змішувача | 295,7 мм |
| Тип картриджа | Керамічний дисковий |
| Тип управління | Одноважільний з висувним виливом |
| Вид виливу | Поворотний |
| Висота виливу | 265 мм |
| Кут повороту | 190º |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу |
Колір:нержавіюча сталь, нерж.сталь матова
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні