| Загальні характеристики |
|---|
| Тип | однозахватний |
|---|
| Довжина виливу | 205 мм |
|---|
| Висота виливу | 267 мм |
|---|
| Поворот виливу | 360°. |
|---|
| Картридж | Керамічний дисковий. |
|---|
| Кранбукса | Керамічна дискова кранбукса з кутом обертання 90°. |
|---|
| Кріплення | Гнучкі шланги довжиною 450 мм з гайкою 3/8. Стабілізуюча пластина. |
|---|
| Покриття | Silgranit |
|---|
| Вилив | Окремий вилив для питної води - немає змішування зі звичайною водою. |
|---|
| Можливість підключення очищення води | Так |
|---|
Колір:чорний
Комплектація:
Висувний вилив:Ні
Можливість підключення очищення води:Так