Загальні характеристики |
| Призначення | Для кухні |
| Механізм управління | Ручка справа |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Поверхня | Матова |
| Висувна лійка | Вбудована |
| Кран для питної води | Вбудований |
| Колір змішувача | сатин |
| Висота змішувача | 44.7 см |
| Довжина виливу | 21 см |
| Висота виливу | 19.6 см |
| Кут повороту виливу | 360 ° |
| Максимальна товщина Стільниці | 60 мм |
| Отвір для установки | 35 мм |
| Можливість підключення очищення води | Так |
Колір:Сатин
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Так