| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | SILGRANIT |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 22 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 600х510 мм |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:чорний
Комплектація:тримачі ETAGON з нержавіючої сталі, відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½".
Матеріал:Сілграніт
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна