Загальні характеристики |
| Установка | інтегрована |
| Форма | прямокутна |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
| Глибина чаші | - |
| Розміри мийки (ШхГ) | 780 x 510 х 190 мм |
| Ширина шафи | 40 см |
|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна