| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | в один рівень зі стільницею |
|---|
| Форма | нестандартна |
|---|
| Кількість чаш | 2 |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Додаткова інформація | - |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 18,3/12 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 104,2х50 см |
|---|
| Ширина шафи | 80 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Граніт
Установка:Інтегрована
Форма:Дві чаші