Загальні характеристики |
| Установка | інтегрована |
| Форма | прямокутна |
| Кількість чаш | 2 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
| Глибина чаші | 19/13 см |
| Розміри мийки (ШхГ) | 100х51 см |
| Ширина шафи | 56 см |
|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Дві чаші