| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | під стільницю |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 2 основні |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Комплектація | клапан-автомат |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Додаткова інформація | монтаж під стільницю |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 20 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 75.50х46 см |
|---|
| Ширина шафи | 80 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Граніт
Установка:Під стільницю
Форма:Дві чаші