| Загальні характеристики мийки |
| Модель: | 5S-IF/A |
| Артикул: | 514000 |
| Серія: | CLARON |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Форма: | прямокутна |
| Тип: | Одинарна з крилом |
| Установка: | інтегрована |
| Кількість чаш: | 1 |
| Розташування крила: | праворуч |
| Габарити мийки |
| Ширина вбудовування (від): | 50 см |
| Розміри мийки: | 1000 x 510 х 190 мм |
| Розміри чаш: | 450 х 400 х 190 мм |
| Комплектація мийки |
| Додаткова інформація: | відвідна арматура з переливом, клапан-автомат 3.5 " зі стандартною хромованою кнопкою управління, набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна