| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | інтегрована |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 54х44 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:нержавіюча сталь
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Прямокутна