| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | SILGRANIT® |
|---|
| Крило | немає |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | - |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 20 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 52,7x42,7 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, чорний, антрацит, темна скеля, білий, кава
Комплектація:
Матеріал:Сілграніт
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна