Загальні характеристики |
| Тип | однозахватний |
| Призначення | для мийки |
| Запірний клапан | керамічний картридж |
| Покриття | хром |
| Форма виливу | традиційна |
| Конструкція | поворотний вилив |
| Вбудований | ні |
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Система швидкого монтажу | є |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Тип підводки | гнучка |
| Лійка | немає |
| Донний клапан | немає |
| Аератор | немає |
| Вилив | довжина 200 мм, висота 155 мм |
| Розміри (Висота) | 218 мм |
Колір:хром
Комплектація:
Можливість підключення очищення води:Ні