| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Додаткова інформація | Арматура з корзинчатим вентилем 3 1/2. |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 190 мм |
|---|
| Розміри мийки | 780 x 500 мм |
|---|
| Габарити основної чаші | 490 x 450 мм |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Граніт
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна