| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | під стільницю |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
|---|
| Крило | - |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 18,5 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 74х44 см |
|---|
| Ширина шафи | 80 см |
|---|
Колір:нержавіюча сталь
Комплектація:відвідна арматура InFino® з переливом, корзинчатий вентиль 3½"**, набір кріплення (ущільнювач в набір не входить).
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Під стільницю
Форма:Прямокутна