Загальні характеристики |
| Установка | інтегрована |
| Форма | прямокутна |
| Кількість чаш | 2 основні |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
| Розміри мийки (ШхГ) | 88.50х51 см |
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | 86.5x49 см |
| Ширина шафи | 90 см |
|
Колір:
Комплектація:
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Інтегрована
Форма:Дві чаші