| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | врізна |
|---|
| Форма | нестандартна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | нержавіюча сталь/декор |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 17 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 78х50 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 45 см |
|---|
Колір:нерж.сталь матова
Комплектація:відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3½".
Матеріал:Нержавіюча сталь
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна