| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | накладна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 |
|---|
| Матеріал | кераміка |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхД) | 61,5х51 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | - |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:сірий алюміній, чорний, базальт, глянцевий білий, матовий білий, жасмин, Глянцевий магнолія
Комплектація:відвідна арматура InFino ™ з клапаном-автоматом 3 ½
Матеріал:Кераміка
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна