| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | врізна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | основна + додаткова чаші |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Крило | є |
|---|
| Комплектація | клапан-автомат |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 78х50 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий
Комплектація:
Матеріал:Граніт
Установка:Накладна
Форма:Дві чаші