| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | інтегрована |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | основна + додаткова чаші |
|---|
| Матеріал | граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 60.50х49 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | 59.5x48 см |
|---|
| Ширина шафи | 60 см |
|---|
Колір:чорний, антрацит, алюметалік
Комплектація:відвідна арматура 3 ½ "з клапаном-автоматом для основної чаші і корзинчатим вентилем 3 ½" для додаткової чаші.
Матеріал:Граніт
Установка:Інтегрована
Форма:Дві чаші