| Загальні характеристики |
|---|
| Установка | врізна |
|---|
| Форма | прямокутна |
|---|
| Кількість чаш | 1 основна |
|---|
| Матеріал | штучний граніт |
|---|
| Подрібнювач харчових відходів | немає |
|---|
| Габарити |
|---|
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2 " |
|---|
| Глибина чаші | 19 см |
|---|
| Розміри мийки (ШхГ) | 68х50 см |
|---|
| Розмір монтажного отвору під мийку (ШхГ) | 66x48 см |
|---|
| Ширина шафи | 45 см |
|---|
Колір:Вулканічний сірий, Ніжний білий, антрацит, темна скеля, алюметалік, білий, кава, сірий беж, пісочний, шампань, жасмин
Комплектація:Відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ "
Матеріал:Граніт
Установка:Накладна
Форма:Прямокутна