Загальні характеристики |
| Призначення | Для кухні |
| Механізм управління | ручка зправа |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча стал |
| Поверхня | Матова |
| Висувна лійка | Вбудована |
| Кран для питної води | немає |
| Колір змішувача | - |
| Висота змішувача | 29.8 см |
| Довжина виливу | 22 см |
| Висота виливу | 26.9 см |
| Кут повороту виливу | 360 ° |
| Максимальна товщина Стільниці | 50 мм |
| Отвір для установки | 35 мм |
Колір:нерж.сталь матова
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні