Загальні характеристики |
| Тип | Одноважільний |
| Вилив | витяжний з перемиканням струменю |
| Кут повороту виливу | 120 градусів |
| Мотажний отвір | 35 мм |
| Картридж | Керамічний |
| Зворотний клапан | Так |
| Підключення гнучкими шлангами довжина | 350 мм |
| Висота | 19.1 см |
Колір:Ніжний білий
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні