| Висота змішувача | 199 мм |
| Тип картриджа | Керамічний дисковий |
| Тип управління | Одноважільний з висувним виливом |
| Вид виливу | Поворотний |
| Висота виливу | 170 мм |
| Кут повороту | 120º |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Тип підключення | До водопроводу |
Колір:чорний
Комплектація:
Висувний вилив:Є
Можливість підключення очищення води:Ні