Загальні характеристики |
| Тип | однозахватний |
| Призначення | для мийки |
| Термостат | немає |
| Запірний клапан | керамічний картридж |
| Покриття | двоколірний |
| Форма виливу | традиційна |
| Конструкція | поворотний вилив |
| Вбудований | ні |
| Спосіб монтажу | горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Система швидкого монтажу | є |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Тип підводки | гнучка |
| Лійка | немає |
| Донний клапан | немає |
| Аератор | немає |
| Вилив | довжина 200 мм, висота 155 мм |
| Розміри (Висота) | 218 мм |
| Колір | хром/жасмин, хром/шампань, хром/пісочний, хром/сірий беж, хром/кава, хром/білий, хром/сірий шовк, хром/алюметалік, хром/темна скеля, хром/антрацит |
Колір:хром/антрацит, хром/темна скеля, хром/алюметалік, хром/сірий шовк, хром/білий, хром/кава, хром/сірий беж, хром/пісочний, хром/шампань, хром/жасмин
Комплектація:
Висувний вилив:Ні
Можливість підключення очищення води:Ні